O nás

O nás

 

Harmónia a súkromie

 

Atraktívny apartmánový dom dokonale harmonizuje s okolitou prírodou, je architektonicky zaujímavý a spĺňa všetky predpoklady pre moderné a exkluzívne bývanie.

Objekt apartmánového domu vytvára monoblok so štyrmi krídlami, ktoré delia budovu na štyri samostatné trakty, pričom každý blok má samostatný vchod z recepcie a na jednotlivých poschodiach sa v danom bloku nachádza len 4 až 5 apartámov. Zabezpečuje to intimitu a pokoj pre hostí a majiteľov apartmánov. Apartmány sú situované do troch podlaží a v centrálnej časti je umiestnený výťah.

Apartmánový dom Família Smokovec ponúka 23 apartmánov, ktoré poskytujú vyšší štandard a vďaka rôznym výmerám a zaujímavým architektonickým riešeniam má záujemca veľký výber. Výmery apartmánov sa pohybujú v rozmedzí od 24 do 62 m2, pričom ku všetkým apartmánom prislúcha sklad a kryté parkovacie miesto. Pôžitok z rekreácie v apartmánovom dome Familia znásobia aj možnosti oddychu.

Súčasťou apartmánového domu je relax centrum s vírivou vaňou, oddychovými lehátkami, saunami, ochladzovacím bazénom a samozrejme masérom, fitness miestnosť, požičovňa bicyklov, ako aj rôzne športové možnosti. Pre najmenších je zariadená herňa so spoločenskými hrami.

Nový Smokovec

Nový Smokovec je jednou z 15-tich samostatných osád situovaných v podhorskom prostredí Vysokých Tatier, ktoré tvoria jedinečný mestský útvar – Vysoké Tatry. Práve vďaka rozlohe spomenutých osád má mesto Vysoké Tatry prívlastok najväčšie na Slovensku. Turisticky najnavštevovanejšie sú najväčšie osady – Štrbské Pleso, Starý a Nový Smokovec a Tatranská Lomnica. Jednotlivé osady spája cestná a železničná sieť.

 

Dopravná dostupnosť

Família sa nachádza 1 km od centra Starého Smokovca, z ktorého okrem iného vedie aj nová pozemná lanovka na Hrebienok (zjazd na sánkach a kolobežkách do Starého Smokovca). V novom Smokovci sa nachádza lyžiarske stredisko Jakubkova lúka s umelým zasnežovaním. Ďalším významným strediskom je Tatranská Lomnica vzdialená od Famílie len 6 km (lanovka na Skalnaté Pleso, Lomnický štít, lyžiarske stredisko Skalnaté Pleso – Lomnické Sedlo, letná bobová dráha). Na skok máte Veľkú Lomnicu (golfové ihrisko), Ždiar (rázovitá osada s vychytenými lyžiarskymi strediskami Bachledova Dolina – Jezersko a Strednica)… Štrbské Pleso, ktoré ponúka množstvo atraktívnych aktivít je vzdialené od Starého Smokovca len 17 km.

Región tatry