FAMÍLIA SMOKOVEC

fb icon Facebook

 

Harmónia a súkromie

Atraktívny apartmánový dom dokonale harmonizuje s okolitou prírodou, je architektonicky zaujímavý a spĺňa všetky predpoklady pre moderné a exkluzívne bývanie.

Objekt apartmánového domu vytvára monoblok so štyrmi krídlami, ktoré delia budovu na štyri samostatné trakty, pričom každý blok má samostatný vchod z recepcie a na jednotlivých poschodiach sa v danom bloku nachádza len 4 až 5 apartámov. Zabezpečuje to intimitu a pokoj pre hostí a majiteľov apartmánov. Apartmány sú situované do troch podlaží a v centrálnej časti je umiestnený výťah.

Apartmánový dom Família Smokovec ponúka 28 apartmánov, ktoré poskytujú vyšší štandard a vďaka rôznym výmerám a zaujímavým architektonickým riešeniam má záujemca veľký výber. Výmery apartmánov sa pohybujú v rozmedzí od 24 do 62 m2, pričom ku všetkým apartmánom prislúcha sklad a kryté parkovacie miesto zdarma. Pôžitok z rekreácie v apartmánovom dome Familia znásobia aj možnosti oddychu.

Súčasťou apartmánového domu je relax centrum s vírivou vaňou, oddychovými lehátkami, saunami, ochladzovacím bazénom a samozrejme masérom, fitness miestnosť, požičovňa bicyklov, ako aj rôzne športové možnosti. Pre najmenších je zariadená herňa so spoločenskými hrami.

Dopravná dostupnosť

Família sa nachádza 1 km od centra Starého Smokovca, z ktorého okrem iného vedie aj nová pozemná lanovka na Hrebienok (zjazd na sánkach a kolobežkách do Starého Smokovca). V novom Smokovci sa nachádza lyžiarske stredisko Jakubkova lúka s umelým zasnežovaním. Ďalším významným strediskom je Tatranská Lomnica vzdialená od Famílie len 6 km (lanovka na Skalnaté Pleso, Lomnický štít, lyžiarske stredisko Skalnaté Pleso – Lomnické Sedlo, letná bobová dráha). Na skok máte Veľkú Lomnicu (golfové ihrisko), Ždiar (rázovitá osada s vychytenými lyžiarskymi strediskami Bachledova Dolina – Jezersko a Strednica)… Štrbské Pleso, ktoré ponúka množstvo atraktívnych aktivít je vzdialené od Starého Smokovca len 17 km.

Bezpečnosť v horách

Od 1.6.2020 počas pobytu u nás ste poistení na zásah Horskej záchrannej služby automaticky v prípade, že máte uhradenú daň za ubytovanie (okrem ZŤP a detí).Za poistenú osobu sa považuje fyzická osoba, ktorá prekročila 18-ty rok veku, je spôsobilá na právne úkony a je uvedená v evidencii hostí ubytovacieho zariadenia prevádzkovateľa na území mesta Vysoké Tatry."

Región tatry