Úvod

Prečo investovať do kúpy apartmánu vo Vysokých Tatrách?

Hľadáte bezpečné miesto na investovanie svojich peňazí? Podľa viacerých analytikov sa dnes v prípade nehnuteľností jednoznačne oplatí investovať do dokončených novostavieb situovaných v atraktívnych lokalitách. Vybudovali sme pre Vás bezpečný prístav Vašich peňazí – vo výške takmer 1 000 m.n.m. Všetky naše apartmány a štúdiá ponúkame aj na predaj.

Uvažujete nad investíciou?

Jedným z najvýhodnejších a najbezpečnejších spôsobov investovania vždy bola a bude kúpa vlastnej nehnuteľnosti – ideálne v regióne s veľkým potenciálom rastu cien akými sú bezpochyby aj Vysoké Tatry. Nové apartmánové projekty ponúkajú okrem rastu hodnoty samotnej nehnuteľnosti, aj ďalšie výhody.

Jednou z najzaujímavejších je využívanie v rámci cestovného ruchu (prenájom apartmánov) a komplexná správa prostredníctvom správcovskej spoločnosti. Ak budete Váš apartmán využívať pre vlastnú potrebu len určité obdobie v roku, ďalších niekoľko mesiacov ho môžete prostredníctvom správcovskej spoločnosti prenajímať. Týmto si viete zabezpečiť výnos z vašej investície, ktorý je podstatne vyšší v porovnaní s výnosmi z dlhodobého prenájmu v mestách alebo iných lokalitách mimo Vysokých Tatier, ako aj odbremenenie od akýchkoľvek časových či finančných stresov spojených s prevádzkou apartmánu. Samozrejme získate aj možnosť rekreácie vo Vysokých Tatrách vo vlastnom apartmáne za veľmi výhodných podmienok.

Chcete stráviť dlhší čas vo Vysokých Tatrách ?

Tak využite možnosť dlhodobého prenájmu našich apartmánov a štúdií. Apartmán/štúdio si môžete prenajať na akúkoľvek dlhú dobu, minimálne však na mesiac.

Spojte sa s Vašimi známymi, kolegami, príbuznými a prenajmite si náš apartmán/štúdio napr. na mesiac. Dohodnite sa na využití apartmánu/štúdia a ušetrite. A hlavne, užívajte si !

Vysoké Tatry a investícia do nehnuteľností?

Príroda, záujem domácich i zahraničných turistov a predovšetkým obrovský potenciál stredísk robia z Vysokých Tatier veľmi lukratívnu lokalitu. Developerské aktivity, rozvoj infraštruktúry, rozvoj medzinárodného turistického ruchu, dobudovanie ciest medzinárodného významu – to sú všetko faktory, ktoré predurčujú lokalite Vysoké Tatry úspech. Budovaním nových zjazdoviek sa Vysoké Tatry stávajú aj významným lyžiarskym centrom. Podmienky turistiky vo Vysokých Tatrách sú jedinečné na Slovensku.

Región tatry